Podle znamení horoskopu zjistíte, kdo si co o vás myslí: Váhy jsou na tom nejlépe, Štír vidí na každém chyby!

Vodnář
Při Vodnáři nikdy nezjistíte, jestli vás má skutečně rád nebo ne. Je plný protikladů a zároveň menších (neškodných) lží, kterými se snaží udržet si dobré vztahy se všemi. Přikývne na všechno, i když je přesvědčen o opaku, nechce mít s nikým konflikt. Nikdy při nich nemáte jistotu, na čem jste, ale pozitivum je, že nepatří mezi slepice, které vše vykecá jiným.

ryby
Ryby jsou málokdy upřímné, někdy až příliš tiché. Snaží se ze všech problémů potichu vybruslit. Lidé, z nichž nemají nějaký užitek jim lhostejní. Naopak, pokud vidí u sebe někoho úspěšného nebo obdivuhodného, ​​nikdy jim to nedají najevo respektem nebo uznáním, ale přehnanou milostí a „falešným“, krátkodobým kamarádstvím.

Beran
Beran může působit odměřeně, ale vždy víte, že to, jak se tváří je odrazem toho, co si skutečně myslí. Žije přítomností a nezamýšlí se nad tím, co bude zítra, i to je důvod, proč má dobré vztahy s mnoha lidmi. Pokud ho však někdo úmyslně naštve, je ochoten pomstít se opravdu vypočítavým způsobem.

Býk
Býk nedokáže lhát výrazem obličeje, takže i kdyby to chtěl, ihned ho odhalíte. Máte při něm většinou jistotu, že vás nepodrazí a totéž očekává od vás. Málokoho si připustí k tělu, takže pokud s ním máte dobré vztahy, je to opravdu upřímné. Dokáže ale vycítit, když mu někdo lže nebo něco zatlouká, i když vám to hystericky nevykričí do obličeje. Nikdy ho však nepodceňujte v tomto.

Blíženci
Někdy mohou působit jako rozdvojené osobnosti a díky jistému chaosu v hlavě si mnohdy nepamatují, co jste jim řekli. Má to své výhody, i nevýhody. Neradi si připouštějí chybu a proto vás v důsledku této špatné vlastnosti mohou obvinit, že jste to právě vy, co se mýlíte. Sám si tedy vytvoří o vás obraz, i když jste ve skutečnosti jiní.

Rak
Rak je velmi vztahovačný a častokrát udělá vše pro to, aby jeho obraz a charakter byl ten nejlepší. Má velmi malé ego a kvůli tomu může být mnohdy na vás nepříjemný, i když jste mu sympatičtí. Když ale začnete hrát špinavou hru a on pocítí co by jen náznak toho, probudí se v něm největší pomstychtivost.

Lev
Lev má naopak velmi velké ego. Pokud se v jeho přítomnosti objeví někdo, v kom vidí konkurenci, nasadí všechny „zbraně“, kterými ho musí sesunout o pozici níže. Dělá to u všech typů lidí, i těm, kteří chtějí s ním vycházet dobře. Strach, že by nebyl dominantním, je totiž pro něj rozhodující.

Panna
Nevyplatí se podceňovat Pannu, i když působí zranitelně. Je velmi přátelská, i když méně komunikativní. Lidem ihned důvěřuje a málokdy se najde někdo, koho vysloveně nesnáší. Nesnesou příliš otevřenou kritiku nebo pomluvy, tehdy se mění chováním k nepoznání.

váhy
Váhy dokážou být v otázkách důvěry naivní a ani jim nenapadne, že by je někdo mohl oklamat nebo zneužít jejich slova. Nerozlišují sociální postavení a rozumí si s různými typy lidí, v nichž vidí jedno – člověka jako každého jiného. Tento pocit se jim vrací v podobě oblíbenosti.

štír
Nezná limity a někdy ani hranice. To, jak vás vnímá se mění v závislosti na jeho nálady a od toho, o co mu v daný moment jde. Jistým způsobem ho lze označit za vypočítavého a sobeckého. Na každém najde několik chyb a sám si přitom myslí, že je lepší, než kdokoliv jiný. Ano, i než vy.

střelec
Věčný hledač pravdy, který si ale dotváří realitu. Přehnaně vnímá to, co mu řeknete a příběh si dotvoří sám. V partnerském vztahu nebo v jiném blízkém vztahu to může být na škodu, protože na vás směřuje obvinění z něčeho, co se nikdy neudálo. Dokáže se kvůli tomu hned vyhecovat a mnohdy zbytečně. Po pár minutách zjistí, že se mýlil. Přesto se této vlastnosti neví vzdát a takové obviňování ani nemyslí ve špatném.

Kozoroh
Čím více se Kozoroh v lidech zklame, tím více ho to posouvá dál. Mnohdy se může zdát, že jste mu sympatičtí, ale ve skutečnosti vás nechce bezdůvodně zranit a odepsat. Má kolem sebe velmi úzký okruh lidí, kterému důvěřuje, ostatních bere s rezervou.

Reklama

PR článek

Nejnovější články

Kyselina hyaluronová, vitamin C či niacinamid. Co vaše pleť skutečně potřebuje?

Denně na nás vyskakují desítky reklam, které tvrdí, že právě tento produkt potřebujeme ve své rutině. To, jak se vyznat v záplavě funkční i...

Minus 10 let na počkání: Termolifting funguje jako dokonalý zmizík času

Po ošetření radiofrekvencí se v pokožce vytváří nový kolagen, což je přesně něco jako malý elixír mládí. Podívejte se, proč termolifting zkusit a jak...

Jaké praktické dárky mohou potěšit vaše blízké?

Asi ne všichni ocení praktické dárky. Ovšem například rodiče a prarodiče je většinou rádi dávají i dostávají. A naopak neocení žádné zbytečnosti. I praktický...

Nejčastější důvody vzniku vrásek v raném věku. Dávejte si pozor!

Příliš časté mračeníUž naše babičky nám říkali, že se nemáme tolik mračit, jinak budeme mít v raném věku vrásky. Nuže, měli pravdu - pokud...

Šéfka ECB: Pokud uzávěry do dubna neskončí, může to být problém

Výhled ECB o růstu ekonomiky je starý teprve několik týdnů, už ho ale ohrožují zpřísněné uzávěry v některých evropských zemích, včetně Německa a Francie,...