Karma a její vliv na znamení zvěrokruhu: Vodnář by měl zbavit komplexů, Lev by měl povolit ze svých zájmů!

Každý z nás má své pro a proti. Hvězdy častokrát prozrazují o našich skrytých vlastnostech a úmyslech víc, než si myslíme. Na co bychom si tedy měli dávat pozor?

Vodnář
Vodnář je volnomyšlenkář a pro fungování potřebuje svobodu. Vyhledává společnost a chce se v ní cítit jako „pan božský“. V důsledku toho může někdy působit podrazáckym dojmem, čímž si vytváří nepřátel. Má pocit méněcennosti, jehož dokud se nezbaví, bude přitahovat lidi, na kterých žárlit.

ryby
Ryby jsou přehnaně citlivé, a to by měli v sobě co nejdříve zlomit, jinak se budou cítit velmi nešťastné. Neustálý pocit křivdy a házení výčitek na druhých jim může způsobovat, že si nemohou najít partnera na dlouhodobý vztah. Ve skutečnosti jsou jen v začarovaném kruhu.

Beran
Největší egocentrici ze všech znamení. Nedá se říci, že by měli rádi sami sebe, ale spíše, že chtějí pro sebe nahrabat co nejvíce. Jejich činy jsou někdy takové prekuknuteľné, že ve skutečnosti škodí jen sami sobě. Lež jim nedělá problém a to je důvod, proč se jim nedaří ve společnosti lidí nebo konkurentů. Sami to ale přehlížejí a myslí si, že jim chce každý ublížit a zničit život.

Býk
Obzvláště rodinně založené je znamení Býk. Věci, ale i lidí bere jako majetek a má tendenci starat se do života jiných, ovšem v tom pozitivním smyslu. Jeho velkorysost, co se povahy týče, se velmi rychle obrátí proti němu. Jejich partneři si k nim totiž dovolí více kritiky a uměle vytvořených nedorozumění, protože se jim Býk zdá být až příliš dokonalý. Býci by tedy měly být více asertivnější, aby ostatní vnímali jejich hodnotu.

Blíženci
Blíženci se snaží s každým dobře vycházet a bez problémů poskytují i ​​tajné informace. Tajemství tedy dlouho neudrží. Za každou cenu chtějí působit jako užiteční, ale realita odráží, že jim lidé pak nevěří. Vzbuzují nedůvěru a zbytečně vyvolanou faleš, a to jen v důsledku toho, že jim chybí vlastní názor a kritický pohled.

Rak
Jejich velkou bariérou v žití je, že se příliš často vracejí do minulosti. Neustále si něco vyčítají a tápou nad tím, jaké by to bylo „kdyby“. Právě toto je brzdí v osobním rozvoji a spokojeném životě. Výčitky přenášejí i na ostatní a tváří se nepřiměřeně a chladno. Ve skutečnosti ale touží po obdivu a lásce, ale bojí se projevit city.

Lev
Je závislý na pozornosti a aplaus ostatních, takže pokud nemá prostor na předvádění se, začne být nepříjemný. Touží neustále soutěžit s ostatními. V jeho případě platí, že to, čemu věří, se stane i realitou. Má dostatek sebevědomí a tak se mi sny plní extrémní rychlostí. To ale neznamená, že je šťastný. Právě na úkor svých sexuálních zájmů přehlíží skutečné, vzácné věci a hodnoty.

Panna
Panny se snaží vyhýbat zbytečným problémům a nevytvářet si nepokoje s ostatními. Svou nezaujatostí však vždy budou žít průměrně. Nechtějí riskovat, ale musí si uvědomit, že tím pádem nic extra ani nezískají. V důsledku toho přitahují lidi, kteří je velmi snadno zneužívají ve svůj prospěch. Jsou snadnou kořistí.

váhy
Váhy nemají rádi dusnou atmosféru, hádky a zákeřnosti. Vyhýbají se konfliktům a protože milují svobodu, někdy je těžké dohodnout se s nimi na něčem. Nelze na ně stoprocentně spolehnout, ale to je jejich bohémský život. Vlivem této neúmyslné „nezodpovědnosti“ na to doplácejí nevydařenými kšefty nebo často narazí na vypočítavých lhářů.

štír
To, po čem Štír touží, musí i dosáhnout. Udělá vše pro to, aby byl sám sobě pánem a jakmile se mu do toho někdo vrtá, nemá problém poslat ho kádě tudy. Mnohdy se nepříjemně popálí a mělo by se zdát, že se učí na vlastních chybách, ale on jejich stále opakuje. Pokud se nezbaví přílišné tvrdohlavosti, vždy se bude močit v problémech.

střelec
Střelec reaguje impulzivně a častokrát svým chováním může tomu druhému ublížit, i když ve skutečnosti ho má rád. Můžete mu říkat, co chcete, nepochopí to. Změna názoru a chování u něj přichází až tehdy, když o to přijde. Tehdy už je ale pozdě.

Kozoroh
Z každé situace se snaží vytěžit maximum, čímž se může jiným zdát být až příliš dokonalý. Dokonalý ale není ve vztahu. Je to právě Kozoroh, který naivně dává a nevrací se mu to v tolika míře. Na to, aby si ho člověk vážil, musí být nekompromisní i za cenu nepřátel. Jak se říká, nikdy se nemusíme všem líbit.

Reklama

PR článek

Nejnovější články

Šéfka ECB: Pokud uzávěry do dubna neskončí, může to být problém

Výhled ECB o růstu ekonomiky je starý teprve několik týdnů, už ho ale ohrožují zpřísněné uzávěry v některých evropských zemích, včetně Německa a Francie,...

Letní horoskop erotiky: Štíři si užijí smyslný sex, berani a lvi přežijí horké noci

VodnářJedinečný styl Vodnáře se objevuje v jeho nezávislosti, přesto pro vás láska znamená víc, než si možná myslíte. Teprve poté, co najdete tu pravou...

Jak vytvořit fresh look: Upřete pozornost na rty

Vizuál jemnosti a ženskosti rozhodne podtrhnou dokonalé rty. Je však podstatné, zvolit při nich i správný odstín. Sázkou na jistotu, je určitě sprispôsobiť jejich...

Feromony pro muže aneb jak sbalit vysněnou partnerku?

S uměním okouzlit jakoukoliv krásnou ženu se muži nerodí. Můžete sice namítat, že někteří jsou od přírody mnohem atraktivnější než ostatní, ale málokdo ví, že...

Jste pověrčiví, pravidelně si dáváte věštit? Kdy vám to může ublížit a kdy pomoci?

Z času na čas to dělají i ti nejrozumnější lidé. Proč? Protože jsme lidé a zda si to přiznáme nebo ne, někdy je příjemné...