Letní horoskop erotiky: Štíři si užijí smyslný sex, berani a lvi přežijí horké noci

Vodnář
Jedinečný styl Vodnáře se objevuje v jeho nezávislosti, přesto pro vás láska znamená víc, než si možná myslíte. Teprve poté, co najdete tu pravou polovičku, se dokážete odvázat a ukázat své hříšné já. Tyto letní měsíce budete prožívat v slastném objetí svého partnera.

ryby
Pro vás znamená láska a sex totéž. Jedno bez druhého si jen těžko dokážete představit a své sexuální fantazie toužíte spokojit se svou spřízněnou duší. Vyzkoušejte se trošku odpoutat od své polovičky a na svět se dívejte střízlivější a s nadhledem. Pokud se vám to podaří, toto léto si užijete úžasné orgasmické noci.

Beran
Beran patří mezi vášnivěji znamení, pro které sex znamená něco víc. Energické osobnosti narozené v tomto znamení vnímají i vztah přes postel. Ať se už setkáte s novým objevem nebo jste v dlouholetém vztahu, vaše letní měsíce budou plné rozkoše a vášně.

Býk
Energické a smyslné znamení má vášnivou povahu a silný sexuální apetit. Vaše tělo a vyzařování probouzí touhu. I přes silnému libidu jsou býci věrní. Mají rádi uspořádaný život a pěkný, harmonický vztah. Aktivní sexuální život si nejraději užívají v partnerském svazku. V létě se milujeme mnohem raději než v zimě, takže očekávejte nárůst touhy a apetitu.

Blíženci
Sex je pro blížence intelektuální záležitostí a jinak to nebude ani v letních měsících. Největším problémem blížence je fakt, že se nedokáží v ložnici vcítit do toho druhého. Myslí na sebe a sexuální život je jakýmsi zvláštním způsobem jednostranný. Vyzkoušejte se nyní soustředit na partnera a věřte, že to bude opravdu stát za to!

Rak
Úplným opakem je rak, který si dává příliš záležet na uspokojení svého partnera. Pokud jste vy nebo váš partner rak, toto léto si užijete opravdu horké chvíle. Intenzita sexuálního života však bude záviset na tom, co ke konkrétnímu člověku cítíte. Raci jsou velmi citlivé znamení, což se odráží iv jejich sexuálním životě.

Lev
Král zvířecí říše miluje být v centru dění. Jinak to není ani v posteli, kde se snaží za každou cenu zapůsobit. Toto ohnivé znamení je i mimořádně náročné a zároveň sebejisté. Sexuální síla, kterou budete v létě vyzařovat, vám zaručí častěji sexuální hry, než kdykoliv předtím.

Panna
Praktické a analytické panny to nebudou mít až tak růžové. Toto plaché, ale zároveň zábavné stvoření se bude muset snažit o něco více, pokud si chce užít vzrušující léto. Její sexuální zážitky jsou průměrné a pokud se neposnažíte, jinak to nebude ani během horkých nocí.

váhy
Děláte vše, co partnerovi vidíte na očích. Vaše sexuální charisma srší do všech stran, tak se ji nebojte použít ve svůj prospěch. Váhy jsou dokonalými společníky v posteli, protože udělají i nemožné, jen aby byla spokojenost na obou stranách. Ten, kdo se narodil v tomto znamení, má vše ve svých rukou a je jen na vás, jestli zažijete vzrušující léto.

štír
Silné a smyslné znamení je impulzivní a častokrát ignoruje tabu. Sex pro vás znamená něco víc, než jen fyzické uspokojení. Je to něco, jako objevování mystických hlubin, které vás „unesou“ za hranice erotiky. Pokud má štír vhodného partnera, jeho sexuální život vzkvétá a orgasmus zpříjemňuje jeho život na denní bázi.

střelec
Střelci jsou přirození záletníci. Spontánnost je jejich druhé jméno a proto diet divu, že o skvělý sex nouzi nemají. Neustále přemýšlíte, jestli někde nečeká něco lépe a to se odráží na zkušenostech. Frekvence sexuálních radovánek vždy v létě roste a střelci budou i tento rok více, než uspokojeni.

Kozoroh
I když oplýváte hlubokou smyslností, vždy si raději počkáte na toho správného partnera. Díváte se na věci střízlivým pohledem a všechny své trumfy odhalíte až poté, co jste si úplně jistý svou polovičkou. Když už k tomu dojde, váš sex je úžasný, netradiční a plný orgasmických zážitků.

Reklama

PR článek

Nejnovější články

Užitečné rady a tipy pro praní svetrů a šál

Příchod zimy se pomalu, ale jistě blíží a s ním přichází i svým způsobem ošemetné období, co se péče o svetry týče. Pokud si nechcete...

10 nejlepších nákupů na zimu v lockdowne

Zda se ocitnete v karanténě, budete hlídat děti nebo pracovat z domu, čekají vás dlouhé dny a večery. Máme pro vás 10 tipů, které...

Drahé krémy nejsou všechno! Tyto 4 vitaminy jsou klíčové pro zářivou a mladě vypadající pokožku

Mnohé z nás využívají ty nejlepší možnosti na trhu: krémy, séra, rollery či masky. Při nezdravých návycích však drahá péče může vyjít vniveč. Co...

Malý robotický tank, který pomůže s prací v zahradě

Tempo vývoje robotických zařízení se nadále zrychluje. Robotika, smart technologie a umělá inteligence si tak získávají stále stabilnější místo iv našich domácnostech. Jedním z...

Feromony pro muže aneb jak sbalit vysněnou partnerku?

S uměním okouzlit jakoukoliv krásnou ženu se muži nerodí. Můžete sice namítat, že někteří jsou od přírody mnohem atraktivnější než ostatní, ale málokdo ví, že...