Velký horoskop na rok 2021: Nový přítel, milenec a jedno znamení zažije svůj dosud nejlepší rok

Vodnář: Rok vzestupů a pádů
Pro Vodnáře v tomto roce platí heslo: Nový rok, nový začátek. A to doslova. Stanovte si ambice, které chcete dosáhnout a přesně jejich pojmenujte. Hvězdy jsou vám nakloněny a postupně si tak můžete měnit svůj život podle svých představ. Nedovolte, aby vám žárlivost pokazila vztahy. Bude to rok vzestupů a pádů. V září byste však měli najít v sobě pocit zadostiučinění a váš soukromý život projde několika změnami, přičemž to skončí celé pozitivní pro vás. Řídící jednotkou však budete vy sami, nemůžete se spoléhat pouze na osud.

Ryby: Období zamilovanosti a objevování nového
Během tohoto roku zjistíte, že vycházet s každým se dá a někdy se to i vyplatí. Přes některé věci se vyplatí přenést se a smířit se s tím, že nikdo není dokonalý. Koneckonců ani vy sami. Letní měsíce jako červenec a srpen jsou předzvěstí objevení lásky a nových emocí, o kterých jste dosud netušili, že máte. Nic však neunáhlete a do manželství či větších rozhodnutí se nepouštějte dříve než další rok. Nacházíte se totiž v roce, kdy vám vše nové přijde fascinující, ale ne vždy to může znamenat pro vás i to nejlepší.

Beran: Zájem o vás začne růst
Rok 2021 bude pro Berana nést ve znamení úspěchů. Přibližně v polovině roku dosáhnete na kariérním poli možnost velkého úspěchu a s ním začne růst i zájem o vás jako takových. V druhé polovině roku se vám bude dařit ještě více a tehdy si i sami řeknete, že jste spokojen. Pokud však nechcete přijít o některé vztahy, držte své nálady na uzdě a snažte se kontrolovat. Ti, kteří jsou ve vztahu, zatouží po svobodě a nebudou chtít být připoutáni k nudnému stereotypnímu životu. V oblasti vztahů a lásky se budou u vás střídat různé fáze. Výsledkem budou změny, o kterých se vám momentálně ani nesní.

Býk: Druhá šance ve vztahu
Pro Býka to bude rok vztahů. Dostanete druhou šanci změnit nebo napravit to, co jste za poslední měsíce nestihli nebo litovali. Je to vhodný čas pro posílení kvality vztahu (dokonce můžete i otěhotnět) nebo vyřešit již existující problémy ve vztahu, před kterými jste utíkali. V roce 2021 zažijete fáze, které vám dají lekci do života, ale ve skutečnosti vás udělají silnějšími. Váš intimní život však zažije rozkvět a posune se do nové roviny, což vám otevře nové dveře.

Blíženci: Nový přítel, milenec nebo dítě
Rok 2021 začne pro vás novým příchodem do vašeho života – možná novým přítelem, milencem nebo dokonce dítětem. Svobodní Blíženci si mohou najít lásku u někoho z vašich přátel. V dubnu vás čeká spokojený kariérní život a stejně se uklidníte i vy. Během těchto měsíců budete hledat mentální rovnováhu a uvědomíte si duševní vlastnictví. V květnu budete pociťovat pocit štěstí – ze vztahu, i ze zlepšení finanční situace. Nepoľavte však, pokud se nesoustředíte, snadno se popálíte. Tak jako váš rok začne, tak i skončí a do vašeho života opět přijde nový člověk.

Rak: Vlastní instinkt vás zavede nejdále
V partnerském vztahu byste měli urovnat věci dříve než mohou přerůst v něco větší a komplikovanější. V práci se vám však bude dařit i díky vnitřnímu instinktu, kterému třeba důvěřovat. V období od března do dubna zažijete vlnu své největší schopnosti dosahovat skvělé výsledky, co si všimnou i ostatní. Díky sebejistotě, kterou naberete vás to bude táhnout do podnikání. Energie, kterou budete vyzařovat v květnu přiláká množství nápadníky a na přelomu června a července může dojít k zásnubám nebo uzavření manželství.

Lev: Noví lidé, nové příležitosti
Lev, vládce džungle. Do nového roku vkročí plný očekávání a aktivně bude vyhledávat nové příležitosti a růst jak v profesní oblasti, tak i v soukromí. Květen je ideální na změnu práce a velké rozhodnutí, ale budete se muset vypořádat s vlastní nedůvěrou a ztrátou sebejistoty, zda děláte dobře. Září představuje prostor na větší investice, díky kterým se vám podaří získat si na svou stranu partnera a uklidnit tak váš milostný život.

Panna: Osvobození se od potřeby dokonalosti
Začátek roku se ponese v odvaze uskutečnit to, po čem dlouho toužíte. Panna v tomto roce totiž pochopí své nitro, skutečné hodnoty a bude se těšit z maličkostí. Dosud byla Panna dost vybíravá, na což v mnoha otázkách doplácela a život tak neměla podle svých představ. V září se prolomí úspěch v profesní oblasti a díky tomu je váš osud na rok 2021 ve znamení hojnosti.

Váhy: Vaše láska může být ohrožena třetí osobou
Prognózy na rok 2021 pro Váhy jasně naznačují, že to bude rok naplnění jejich budoucnosti. Pokud jste se narodili v tomto znamení, čeká vás rok výzev a to v kariérní oblasti, tak i v partnerských vztazích. Pochopíte také, že po dlouhé době je čas na socializaci. Nové kontakty vám rozšíří nové obzory a s nimi i nové výzvy.
V partnerském vztahu budete cítit dlouhodobě stabilitu, která u některých povede i k touze po dalším přírůstku do rodiny. Měli byste však také tehdy zůstat ve střehu. Vaše láska může být ohrožena třetí osobou, proto byste jí měli věnovat větší pozornost.

Štír: Své rozhodnutí může později litovat
O Štírech víme, že nejsou jednoduché povahy a ve vztazích to platí dvojnásob. Po hádkách a nedorozuměních vás však čeká klidnější rok. Komunikace je to, na co byste se měli zaměřit. Zatímco v pracovním životě s ní Excelu, v soukromí to tak růžové není. V koutku duše toužíte po všem tom krásném vzrušení a dokonce máte svůj vysněný objekt. Selhává to jen na vaší pracovní vytíženosti. Uznání a společenského postavení se však nehodláte vzdát a ani polevit ze svého pracovního tempa. Budete se však potom muset smířit s tím, že o váš objekt se pak bude ucházet někdo jiný a nemusí vás „čekat“ věčnost. Abyste to později neoľutovali.

Střelec: Čas strávený s těmi nejmilovanějšího
Střelec se může těšit na mimořádně spokojený rok. Uvědomuje si, proč jsme na světě a rozhodl se těšit se ze všech těch krásných věcí, které nám život nabízí. Tady a teď. Navíc všechno toto chce sdílet se svými nejbližšími a milovanými.
Ve vztahu by měl mít oči i na zádech, může se objevit někdo „nezvaný“, kdo se bude chtít dostat do milostného trojúhelníku. Ovšem ne ve prospěch Střelce. Střelec si uvědomí svou „ztracenou“ lásku. Nezadaní Střelec má nejlepší možnosti, jak se seznámit se svou budoucí láskou, stačí jen nezůstávat doma a chodit do společnosti. Nikdo vám totiž doma nezaklepal na dveře.

Kozoroh: Vše, po čem toužíte, může být vaše
Rok, který vám přeje. Buďte otevření v navazování nových kontaktů ,, otevře vám to dveře do nové sféry. Přibližně v květnu vás čeká v kariéře posun nebo povýšení. Vše, co si zamanete, postupnými kroky i dosáhnete. V tomto roce si vás totiž bude více všímat okolí a bude se chtít ocitnout bezprostředně ve vaší blízkosti.
V otázkách vztahů a lásky zadání Kozorohové pocítí potřebu svobody, avšak nebudou ji vysloveně vyhledávat. Tento rok přeje totiž jejich rodinnému zázemí, co si oni i uvědomí, dokonce rok 2021 poukazuje, že některým zazvoní svatební zvony a dočkají se přírůstku.

Reklama

PR článek

Nejnovější články

Problémy s očními víčky již nemusí ovlivňovat váš dosavadní život

Oči dokáží ovlivnit velmi mnoho a je pravdou, že pokud je v těchto místech jakýkoliv nedostatek, tak to těžko někdo může zachránit. Leda, že by...

Jak vytvořit fresh look: Upřete pozornost na rty

Vizuál jemnosti a ženskosti rozhodne podtrhnou dokonalé rty. Je však podstatné, zvolit při nich i správný odstín. Sázkou na jistotu, je určitě sprispôsobiť jejich...

Užitečné rady a tipy pro praní svetrů a šál

Příchod zimy se pomalu, ale jistě blíží a s ním přichází i svým způsobem ošemetné období, co se péče o svetry týče. Pokud si nechcete...

Designérka Simona Šándorová prozradila své tipy, jak malými triky proměníte koupelnu na vlastní SPA

Sympatická designérka Simona Šándorová, nám prozradila, jak díky malým změnám, víte ze své koupelny vyčarovat vlastní SPA. Dokonce jsme odhalili i její osobní beauty...

Podle znamení horoskopu zjistíte, kdo si co o vás myslí: Váhy jsou na tom nejlépe, Štír vidí na každém chyby!

VodnářPři Vodnáři nikdy nezjistíte, jestli vás má skutečně rád nebo ne. Je plný protikladů a zároveň menších (neškodných) lží, kterými se snaží udržet si...